Інтерфакс-Україна
07:05 05.09.2022

Зеленський закликає ввести до 8-го санкційного пакета ЄС "візові рішення щодо громадян Росії"

1 хв читати
Зеленський закликає ввести до 8-го санкційного пакета ЄС "візові рішення щодо громадян Росії"

Президент України Володимир Зеленський знову закликав до впровадження у восьмий санкційний пакет ЄС "загальноєвропейських візових рішень щодо громадян Росії".

"Говорив сьогодні з Президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. Це була, як завжди, дуже змістовна, дуже корисна розмова про всі аспекти наших відносин... Зокрема, вважаю, що у восьмому санкційному пакеті мають бути передбачені загальноєвропейські візові рішення щодо громадян Росії - такі, щоб ніхто з причетних до цієї війни не міг користуватися європейською гостинністю", - сказав він у відеозверненні в неділю ввечері.

"Якщо громадяни Росії підтримують терор проти України, проти всієї Європи, якщо вони мовчки спостерігають за геноцидом в Україні, то вони не повинні мати можливість використовувати Європу для розваг і веселощів. Це важлива моральна річ. Європа – це територія цінностей, а не "Діснейленд "для прихильників терору. І візові обмеження точно це продемонструють", - вважає президент.

"Візова всеїдність стосовно громадян держави-агресора, фінансові зв’язки з Росією, енергозалежність від Росії – все це речі, які у Москві використовують проти Європи. І я вдячний тим європейським лідерам, які усвідомлюють рівень загрози", - наголосив він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

Трамп заявив, що США можуть вийти із переговорного процесу щодо врегулювання війні РФ проти України

ЗСУ отримали понад 200 багі зі сталі "Метінвесту", наразі автівки отримали прикордонники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА