21:01 05.09.2022

Резніков і посол США Брінк обговорили позиції сторін перед зустріччю у форматі "Рамштайн"

1 хв читати
Резніков і посол США Брінк обговорили позиції сторін перед зустріччю у форматі "Рамштайн"

Міністр оборони України Олексій Резніков провів зустріч із послом США в Україні Бріджит Брінк, обмінялися думками щодо позицій сторін напередодні чергового засідання Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн" 8 вересня.

Як повідомляє Міноборони України, у ході зустрічі взяли участь також заступник міністра оборони України Олександр Поліщук, заступник головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенант Євген Мойсюк та військовий аташе з оборони США в Україні бригадний генерал Геррік Хармон.

"Під час зустрічі відбувся обмін думками щодо позицій сторін напередодні чергового засідання Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн", яке відбудеться 8 вересня в Німеччині. Олексій Резніков подякував американській стороні за плідну співпрацю, підтримку України та військовослужбовців ЗСУ", - сказано у повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Резолюція Європарламенту: ЄС має сприяти надійним гарантіям безпеки для України

Європарламент ухвалив резолюцію на підтримку України, закликавши ЄС збільшити військову підтримку

Рішення про можливі зміни в роботі транспорту під час тривоги мають доопрацювати до наступного засідання Ради оборони Києва

У Карпатах оголосили штормове попередження через грози і сильний вітер

ДБР проводить обшуки в екскерівника служби безпеки Порошенка та його заступника, повідомляють в "Євросолідарності"

Мережу з 294 багатопрофільних лікарень створено замість системи МСЕК з 1 січня 2025 р.

Житель Купʼянська шпиталізований з пораненням через ворожий артобстріл

Триває робота над дозволом видачі чоловікам за кордоном паспортів, у яких завершується термін, - Чернишов

Персонал парламенту Фінляндії перейшов на віддалену роботу через шлунковий грип

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про запобігання порушенням з боку представників ТЦК та ВЛК

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА