Інтерфакс-Україна
06:21 06.09.2022

Останніми днями відзначається тенденція виїзду жителів Енергодара з міста, так вони реагують на ситуацію на ЗАЕС

1 хв читати
Останніми днями відзначається тенденція виїзду жителів Енергодара з міста, так вони реагують на ситуацію на ЗАЕС

Протягом останніх кількох тижнів, а особливо останніми днями відзначається тенденція виїзду жителів тимчасово окупованого Енергодара з міста та їхні спроби потрапити на підконтрольну уряду України територію, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

В українській розвідці зазначають, що у такий спосіб енергодарці реагують на зростання загрози втрати контролю за ситуацією та процесами на ЗАЕС.

"Особливість - збільшенню потоку біженців з Енергодара передувало збільшення кількості працівників ЗАЕС, які бажають звільнитися. З кожним днем кількість їхніх заяв зростає, бо саме співробітники ЗАЕС більше за всіх знають про реальну ситуацію на станції і, відповідно, діляться нею з іншими містянами. Певною зоною інформаційної пітьми залишається кризовий центр ЗАЕС, до якого, за нашими даними, окупанти досі не допустили представників МАГАТЕ. За тими ж даними, їм є що і кого там приховувати", - йдеться в повідомленні.

У ГУР додали, що слід очікувати подальшого збільшення кількості біженців із міста, зокрема фахівців ЗАЕС, які вважають подальше перебування російських окупантів на станції вкрай небезпечним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку доби Сили оборони відбили 82 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина постраждала внаслідок скидання вибухівки з російського дрона у Херсоні – ОВА

Ракетний удар росіян по Сумах попередньо обійшовся без жертв – ОВА

Ракетний удар росіян по Сумах попередньо обійшовся без жертв – ОВА

DeepState повідомляє про вихід ворога до околиць с. Шевченко у Донецькій області

Угорщина продовжує блокувати переговори щодо членства України в ЄС та фінансову допомогу – глава МЗС Польщі

Сенатор Кейн у Києві отримав "свіжу" інформацію щодо ситуації, аби аргументувати колегам необхідність продовження допомоги Україні

Російські пропагандисти готують свою аудиторію до того, що дипломатія не дасть результату - Зеленський

Цього тижня заплановані зустрічі щодо контингенту - Зеленський

Велика Британія перерахувала Україні 752 млн фунтів у межах ініціативи ERA – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА