Інтерфакс-Україна
10:16 07.09.2022

У Борисполі пожежа на підприємстві, на місці працюють рятувальники – мер

1 хв читати

У Борисполі на території підприємства неподалік залізничного вокзалу виникла пожежа, повідомив міський голова Володимир Борисенко.

"У нас у місті пожежа. Хочу наголосити, що це не є ворожою диверсією чи прильотом. Це пожежа на підприємстві в районі залізничного вокзалу", - розповів Борисенко у відеозверненні у фейсбуці.

Він уточнив, що вибухи, які могли чути жителі міста, пов'язані з загорянням біопалива, яке зберігалося на підприємстві.

На місці працюють рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій. За попередньою інформацією, постраждалих немає.

Як повідомляє пресслужба ДСНС Київської області, повідомлення про пожежу надійшло о 8:55.

"До гасіння залучено 13 одиниць техніки та 54 особи особового складу від Київської області. Триває ліквідація пожежі", - зазначається у повідомленні в телеграм-каналі.

Рятувальники наголошують, що причин для паніки немає, ситуація повністю контрольована.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн згадала Україну в різдвяному привітанні

В Ізмаїльському районі відкрили нову ділянку дороги Т1607, що веде до "полуничної столиці" Одещини

Нацбанк випустив монету "Дух Різдва" із зображенням дідуха

Парламентарії України та Молдови окреслили пріоритетні напрями співпраці на 2026 рік

Буданов відвідав бойові позиції спецпризначенців ГУР на запорізькому напрямку

Дрони СБУ уразили нафтові резервуари в порту Темрюк і газопереробний завод в Оренбурзі - джерело

У справі про шахрайські кол-центри повідомлено про нові підозри, зокрема щодо вимагання 1,2 млн грн із застосуванням насильства

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки ворожої атаки БпЛА у Чернігові

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА