Інтерфакс-Україна
07:13 08.09.2022

Експерти ООН найближчими днями вирушать на Донбас для розслідування обстрілу СІЗО в Оленівці

1 хв читати
Експерти ООН найближчими днями вирушать на Донбас для розслідування обстрілу СІЗО в Оленівці

Експерти у складі місії ООН зі встановлення фактів вирушать найближчими днями на Донбас для розслідування обстрілу СІЗО в Оленівці, повідомила у середу заступник генсека ООН Розмарі Дікарло.

"Група зі встановлення фактів вирушить до Оленівки найближчими днями для розслідування інциденту 29 липня, який призвів до смерті 53 українських військовополонених, і ще від 75 до 130 отримали поранення", - сказала вона.

"Голову місії Алберту дух Сантуса Круса супроводжуватимуть досвідчені експерти, місія повинна мати можливість працювати без зовнішнього втручання, мати безпечний, надійний і безперешкодний доступ до людей, локацій та доказів", - додала вона.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Станом на листопад 2025р. тимчасовий захист в ЄС отримали 4,33 млн біженців з України – Євростат

Правий берег Києва, за винятком Печерського та Голосіївського районів, переходить на погодинні графіки замість екстрених – YASNO

Свириденко обговорила з міністром закордонних справ Норвегії підготовку до "енергетичного Рамштайну"

МЗС Литви викликало представника Росії для протесту через атаку на Україну балістичною ракетою "Орєшнік"

На Кіпрі поліція була залучена до розслідування смерті дипломата РФ та зникнення ексСЕО "Уралкалію" – ЗМІ

Глава МЗС Ірану перебуває в контакті з Віткоффом для обговорення ситуації в країні - ЗМІ

Стартував прийом анкет у другу когорту програми REDpreneur Women

Мінспорту: якщо вам від 14 до 35 років, ви офіційно належите до категорії "молодь"

Шмигаль задекларував 1,6 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,3 млн грн

Російського командира засудили до 12 років за катування цивільних на Чернігівщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА