Інтерфакс-Україна
20:37 08.09.2022

Байден обговорив із союзниками питання енергетики

1 хв читати
Байден обговорив із союзниками питання енергетики

Президент США Джо Байден провів розмову за допомогою відеозв'язку з лідерами країн-союзниць Вашингтона і, зокрема, обговорив питання енергетики, йдеться у заяві Білого дому.

"Лідери також обговорили тему використання Росією енергетики як важеля тиску та необхідність подальшої координації для забезпечення стійких і доступних поставок енергоносіїв для Європи", - наголошується в ньому.

Байден розмовляв відеозв'язком із прем'єром Канади Джастіном Трюдо, канцлером ФРН Олафом Шольцем, прем'єром Італії Маріо Драгі, прем'єром Японії Фуміо Кісідою, з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, з президентом Румунії Клаусом Йоганнісом, президентом Польщі Анджеєм Дудою, прем'єр-міністром Британії Ліз Трасс, а також у розмові брали участь представники Франції та Євросоюзу.

Крім того, під час розмови Байден повідомив Трасс, що йому доповіли про погіршення стану здоров'я королеви Єлизавети ІІ.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

Шмигаль зустрівся з новопризначеним послом Німеччини, говорили про співпрацю в ОПК та розвиток СП

Зеленський запропонував президенту ПА ОБСЄ призначити спецпосланника щодо повернення українських дітей

Українська розвідка працює, щоб не допустити використання РФ суден "тіньового флоту" для диверсій у Європі – Зеленський

Зловмисники викрали в Кривому Розі підприємця, катували і вимагали $500 тис. викупу

Київ передав 3 армійському корпусу ще 3000 FPV-дронів – мер

Поїзд з військовим вантажем зійшов з рейок після підриву колії біля російського Санкт-Петербургу - ГУР

Голова Держетнополітики Єленський: Україна працює над переходом до моделі державно-церковного партнерства

Село Січневе на Дніпропетровщині звільнено від російських окупантів – 141 ОМБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА