Інтерфакс-Україна
07:46 12.09.2022

Мер Терехов повідомив про одного загиблого та двох постраждалих через ракетний обстріл окупантів житлового будинку в Новобаварському районі Харкова

1 хв читати

Мер Ігор Терехов повідомив про одного загиблого та двох постраждалих через ракетний обстріл російськими окупантами житлового будинку в Новобаварському районі Харкова.

"Обстріл житлового будинку в Новобаварському районі. Наразі відомо про одного загиблого та двох постраждалих. Сам будинок частково зруйнований", - написав мер у телеграм-каналі.

Також, за його словами, вночі у місті рятувальні служби відновили водопостачання, а метро та наземний електротранспорт працюють у штатному режимі.

 

 

 

ОСТАННЄ

Затримано жінку, яка на замовлення ворога готувала теракт біля підрозділу ВСП на Одещині

ЄК у 18-му пакеті санкцій пропонує запровадити заборону на придбання нафтопродуктів, вироблених із російської нафти

На новопавлівському напрямку зафіксовано найбільше боєзіткнень від початку війни

Прохолодна з короткочасними дощами та грозами погода збережеться в Україні в найближчі дні

ДТЕК відновив електропостачання для понад 50 тис. абонентів після негоди у Київській області

В Україні в п’ятницю очікується погіршення погодних умов

На заході Індії розбився пасажирський літак, на борту могли перебувати понад 240 осіб

Негода знеструмила 76 н.п. у трьох областях, у Херсоні внаслідок атаки введені обмеження енергоспоживання

Російські компанії втрачають ключові активи за кордоном під тиском санкцій та розриву партнерських відносин – СЗР

Наступною революцією у військовій справі стануть наземні ударні платформи – Андрій Білецький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА