Інтерфакс-Україна
11:54 12.09.2022

Зеленський узяв участь у церемонії вшанування пам'яті королеви Єлизавети II

1 хв читати
Зеленський узяв участь у церемонії вшанування пам'яті королеви Єлизавети II

Президент Володимир Зеленський відвідав резиденцію посла Великої Британії в Україні, де вшанував пам'ять королеви Єлизавети II, повідомляє пресслужба глави держави.

Зазначається, що український президент зробив запис у книзі скорботи та поклав квіти на території резиденції. Також він висловив щирі співчуття від імені українського народу Сполученому Королівству та країнам Співдружності.

"Від імені народу України та від себе особисто висловлюю щирі співчуття у зв’язку зі смертю Її Величності Королеви Єлизавети ІІ. Українки та українці поділяють цю важку втрату. Сумуємо разом зі Сполученим Королівством, Співдружністю націй та всіма підданими британської корони. Пам'ять про Її Величність та її самовіддане служіння своєму народові назавжди залишиться в історії людства", – написав Зеленський у книзі скорботи.

Він також поспілкувався із представниками посольства Великої Британії в Україні.

В Офісі президента додають, що у церемонії вшанування пам'яті королеви також узяв участь керівник ОП Андрій Єрмак.

Як повідомлялося, 8 вересня Єлизавета II померла в замку Балморал у Шотландії на 97-му році життя. У зв'язку з цим у Великій Британії було оголошено жалобу, вона триватиме до її похорону, який, за даними ЗМІ, очікується у Вестмінстерському абатстві через 10 днів після її смерті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США оновили офіційну позицію щодо походження COVID-19, Білий дім схиляється до версії про лабораторний витік

США зменшать військову присутність у Сирії в межах перегрупування сил

Трамп і Стармер обговорили торгівлю, війну в Україні та безпеку на Близькому Сході

Консервативна партія Канади передасть Україні заморожені російські активи на суму $22 млрд

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА