Інтерфакс-Україна
21:23 13.09.2022

Волонтери, які не пройшли підготовку, можуть залучатися до діяльності аварійно-рятувальних та медформувань виключно в безпечних зонах

1 хв читати
Волонтери, які не пройшли підготовку, можуть залучатися до діяльності аварійно-рятувальних та медформувань виключно в безпечних зонах

Кабінет міністрів ухвалив, що волонтери, які не пройшли відповідної підготовки, можуть залучатися до діяльності із забезпечення дій аварійно-рятувальних та медичних формувань виключно поза небезпечною зоною надзвичайної ситуації.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграмі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у вівторок.

Зокрема, внесено зміни до порядку надання волонтерської допомоги за окремими напрямками волонтерської діяльності.

Передбачено, що волонтери, які не пройшли відповідної підготовки (інструктаж), можуть залучатися до діяльності із забезпечення дій аварійно-рятувальних і медичних формувань виключно поза небезпечною зоною надзвичайної ситуації.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗС Польщі: РФ активізувала операції для розпалювання антиукраїнських настроїв у Польщі

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Ірландія скоротить термін проживання для новоприбулих українців у державному житлі до 30 днів

До кінця року відкриються представництва "Build with Ukraine" у Берліні та Копенгагені — Камишін

Вучич заявив про можливість дострокових парламентських виборів на тлі масових протестів

США можуть закрити повітряний простір через тривалий шатдаун - ЗМІ

Поліція перевіряє інформацію щодо можливих нападів на жінок в Оболонському районі столиці

Посла РФ в Італії викликали до МЗС після заяв представниці російського відомства про обвал вежі в Римі - ЗМІ

Зеленський обговорив із представниками країн НАТО посилення оборони України та захист енергосистеми перед зимою

Міноборони розробляє нові контракти для військових із визначеними термінами служби — Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА