Інтерфакс-Україна
06:57 15.09.2022

Стрімке підвищення рівня води в Інгульці наближається до історичного максимуму

1 хв читати

Рівень води в Інгульці стрімко підвищується та наближається до історичного максимуму, загрожуючи підтопленням населених пунктів у районі Кривого Рогу та північних районів Херсонської області, повідомили у Херсонському обласному центрі з гідрометеорології.

"В результаті підриву окупантами дамби Карачунівського водосховища, у м. Кривий Ріг спостерігається стрімке підвищення рівня води р. Інгулець, значення якого наближається до історичного максимуму", – сказано у повідомленні на сторінці організації у фейсбуці у середу ввечері.

"Спеціалістами-гідрологами Херсонського ЦГМ здійснено аналіз гідрологічної ситуації, за результатами якого можемо стверджувати, що враховуючи швидкість хвилі добігання і зафіксовані на цю годину рівні води, у Херсонській області впродовж наступної доби можливе підвищення рівня у р. Інгулець", – зазначили у центрі.

В інформації наголошується, що у населених пунктах, розташованих уздовж берегів річки, можливий вихід води на заплаву та підтоплення присадибних ділянок і домогосподарств.

"Найбільш вразливими у цій ситуації можуть опинитися населені пункти на півночі області, розташовані ближче до м. Кривий Ріг. В низов'ях р. Інгулець, та в р. Дніпро біля Херсону, вірогідність шкідливих наслідків значно зменшується", - сказано в повідомленні.

У Херсонському ЦДМ закликали мешканців населених пунктів, розташованих на берегах річки Інгулець, бути уважними та обережними.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фіцо не підтримує ідею ЄС про закупівлю озброєння США для України

У Києві передано в суд справу двох військових, які ухилялися від служби в умовах воєнного стану – прокуратура

Група Winner не підтримує подальше продовження пільг на електромобілі – заява

Прифронтові і переміщені університети отримають додаткові 10% держфінансування

Україна закриває своє посольство в Гавані – глава МЗС

Наразі опрацьовується близько 17 тис. записів про можливі випадки депортації українських дітей – заступниця міністра юстиції

Клименко на нараді у Харкові обговорив оперативну обстановку та готовність до реагування в осінньо-зимовий період

Угорщина не скасує односторонньо заборону на імпорт української агропродукції – аграрний міністр

Суд заарештував ексголову "Укренерго" Кудрицького із правом застави в 13,7 млн грн

Трамп має намір зустрітися з Орбаном 8 листопада - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА