Інтерфакс-Україна
07:46 15.09.2022

Зеленський: Результат візиту першої леді України до Брюсселя – 100 млн євро на відновлення шкіл

1 хв читати
Зеленський: Результат візиту першої леді України до Брюсселя – 100 млн євро на відновлення шкіл

Президент України Володимир Зеленський назвав важливим результатом візиту до Брюсселя першої леді Олени Зеленської надання 100 мільйонів євро для відновлення шкіл в Україні.

"Будуть дипломатичні новини з Києва – з візитом прибуває Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн. Напередодні в Брюсселі був майже український день. Вперше в історії Євросоюзу на спеціальному засіданні Європарламенту під час щорічного звернення про стан об’єднаної Європи фактично була представлена й держава з-поза меж ЄС – це наша держава", - сказав він у традиційному відеозверненні в ніч із середи на четвер.

"Перша леді України була присутня під час цього щорічного звіту Президентки Єврокомісії. Маємо важливий результат цього візиту – сто мільйонів євро для відбудови 74 шкіл в Україні в межах Fast Recovery Plan", - наголосив Зеленський.

За його словами, "зробимо все, щоб вдалася і масштабна соціальна ініціатива – скасування плати за роумінг для наших людей в ЄС і для європейців в Україні. Це буде вагомий сигнал про наше зближення".

"Дякую пані Урсулі фон дер Ляєн, дякую всім нашим друзям у Євросоюзі за незмінну підтримку", - сказав також він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швейцарія готова стати платформою для переговорів щодо сталого та справедливого миру в Україні – посол

Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації наслідків російської повітряної атаки Одеси

Мінкультури внесло російського актора Агапова до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

"Київміськбуд" очолив Дмитро Нікіфоров

До українських вишів у 2025р. зараховано 5,5 тис. іноземних студентів

Термін відновлення руху мостом на трасі М-15 "Одеса — Рені" поки не визначено — Агентство відновлення

РФ атакувала об’єкт Smart Energy на Харківщині понад 10 БПЛА

ГУР оприлюднив кадри спецоперації: Легіон "Свобода Росії" паралізував залізничну артерію окупантів на ТОТ у Запорізькій області

На трасі М-15 Одеса – Рені припинено рух вантажного транспорту

Сили оборони знищили масове скупчення броньованої техніки ворога біля Покровська – 7-й корпус ДШВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА