Інтерфакс-Україна
12:38 16.09.2022

У Франції скасували майже 1 тис. авіарейсів через страйк диспетчерів

1 хв читати
У Франції скасували майже 1 тис. авіарейсів через страйк диспетчерів

Майже 1 тис. рейсів скасовано у п'ятницю в аеропортах Франції, зокрема міжнародних, через страйк авіадиспетчерів, повідомляють французькі ЗМІ.

У Головному управлінні цивільної авіації Франції попередили про "серйозні проблеми" у здійсненні внутрішніх перельотів. При цьому скасування торкнеться й низки міжнародних авіарейсів.

В авіакомпанії Air France зі свого боку повідомили, що скасували у п'ятницю 55% рейсів, запланованих на п'ятницю на короткі та середні відстані, та ще 10% далекомагістральних рейсів.

Авіарейси також скасували такі компанії, як Ryanair, Easyjet та Volotea.

Французькі авіадиспетчери оголосили страйк через невдоволення умовами оплати праці на тлі інфляції, що зростає. Вони також вимагають найняти більше співробітників у найближчі роки, що полегшить їх режим роботи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга про удар РФ по автобусу з шахтарями на Дніпропетровщині: Російські вбивці мають постати перед правосуддям

Голова Ради прокурорів назвав критику добору в комісію САП тиском на Генпрокурора

У Польщі триває підготовка українських військових в рамках місії EUMAM Ukraine - Генштаб

Ворог просунувся поблизу двох населених пунктів Запорізької області - DeepState

7,5 тис. абонентів на Одещині залишаються без світла після негоди - ОВА

Другий раунд тристоронніх переговорів в Абу-Дабі було перенесено через зустріч представника США і Дмитрієва - ЗМІ

Російські оператори свідомо направили "шахеди" на автобус і мирних людей на Дніпропетровщині - радник Міноборони

Київ опівночі повертається до тимчасових графіків – ДТЕК

Кількість загиблих унаслідок атаки на автобус із шахтарями на Дніпропетровщині зросла до 16 осіб - Кулеба

Міністр оборони Німеччини: припинення підтримки України обійдеться дорожче, ніж допомога зараз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА