Інтерфакс-Україна
08:26 17.09.2022

Ворог протягом ночі обстрілював Нікопольщину з "Градів" та артилерії, зруйновано інфраструктуру, люди не постраждали

1 хв читати
Ворог протягом ночі обстрілював Нікопольщину з "Градів" та артилерії, зруйновано інфраструктуру, люди не постраждали

Російські окупанти протягом ночі обстрілювали Нікопольщину з "Градів" та артилерії, зруйновано інфраструктуру, а в одному із сіл Мирівської громади зник зв'язок, люди не постраждали, повідомив голова ОВА Валентин Резніченко.

"Росіяни всю ніч накривали Нікопольщину "Градами" та важкою артилерією. Під вогонь потрапили три громади району - Нікопольська, Марганецька та Мирівська. Ворог атакував шість разів - випустив на мирні міста та села понад 90 смертоносних снарядів", - написав він у телеграм-каналі.

За його словами, попередньо люди не постраждали.

"Понівечені будинки, автомобілі, ліцей, цех промислового підприємства, газопроводи та лінії електропередач. В одному із сіл Мирівської громади зник зв'язок", - написав Резніченко.

Він також зазначив, що уточнюються масштаби руйнувань.

Резніченко додав, що в інших районах області вночі звучала сирена, але обійшлося без ракетних атак і зараз спокійно.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінрозвитку домовилося про спрощення умов для відкриття нових автобусних маршрутів з Естонією

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети

Зеленський прибув з візитом до Фінляндії

Держприкордонслужба: ситуація в смугах оборони, де знаходяться прикордонні підрозділи на Сумщині, без змін

ЗСУ майже повністю вийшли з Курської області, пауза у наданні розвідданих припала на критичні дні наступу армії РФ

Український кінооператор Недря прокоментував зйомку разом із російською режисеркою кліпу для представника Естонії на "Євробаченні-2025"

Путін вимагає призупинення всіх поставок зброї в Україну під час перемир'я

Представники ОПК та Сил оборони України у березні зазнали нових кібератак - CERT-UA

Військовослужбовці зможуть здобувати вищу освіту без відриву від служби

УЧХ допоміг знайти роботу понад 1000 особам

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА