Інтерфакс-Україна
15:08 17.09.2022

Омбудсмен показав багатоповерхівку в Ізюмі, де внаслідок авіаудару загинули 54 мирні жителі

1 хв читати
Омбудсмен показав багатоповерхівку в Ізюмі, де внаслідок авіаудару загинули 54 мирні жителі

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець показав зруйнований житловий будинок в Ізюмі, розташований на вулиці Першотравневій, 2, де внаслідок авіаудару військами РФ загинули 54 людини.

"Усі ми бачимо, що "рускій мір" – це завжди біль, це завжди руйнування… це геноцид української нації", - сказав він у відеозверненні, знятому на тлі зруйнованої багатоповерхівки в Ізюмі.

Омбудсмен наголосив на важливості з'ясування всіх обставин загибелі людей.

"І найголовніше, щоб військовослужбовці армії РФ та найвище керівництво цієї держави були покарані. Покарання судове та покарання Боже. Точно це буде", - наголосив Лубінець.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ввела тимчасове бронювання для нових працівників підприємств ОПК

Погода найближчими днями не зміниться: дощі і температура 10-15°

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА