Інтерфакс-Україна
11:02 19.09.2022

У Київській області відбудували підірваний окупантами міст через річку Здвиж

1 хв читати

На Київщині між населеними пунктами Андріївка та Червона Гірка відремонтували міст через річку Здвиж, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Тепер міст повністю функціонує: ним можна пересуватися вантажними та легковими автомобілями", - написав Кулеба в телеграм-каналі.

Окупанти підірвали міст, відступаючи з Київщини.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц: G7 та Німеччина підтримують Україну в питаннях ППО та відновлення зруйнованої енергоінфраструктури

Більшість муніципальних кінотеатрів Києва потребують модернізації, частина не функціонує через незадовільний стан - Культурний кластер

У Сухопутних військах очікують позбутися черг біля ТЦК з 1 листопада у зв’язку зі змінами в оформленні відстрочок

Орбан спробує переконати Трампа виключити Угорщину з-під санкцій, пов'язаних з РФ

Керівник САП обговорив з послом Швеції захист прозорого використання міжнародної допомоги

Атаки РФ призвели до нових знеструмлень, анонсовані на всю добу обмеження е/е зберігаються – "Укренерго"

На Львівщині розслідують ДТП, у якій загинуло четверо військових

СБУ та Нацполіція затримали агентку ФСБ, яка коригувала ворожі атаки по енергооб'єктах Вінниччини

Кабмін затвердив вимоги щодо боротьби з лудоманією

КМІС: 63% респондентів вважають, що українці долають суперечності та йдуть шляхом до згуртованої нації, частка оптимістів щодо майбутнього зросла до 56%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА