Інтерфакс-Україна
18:31 20.09.2022

У Козачій Лопані на Харківщині окупанти облаштували катівні в підвалах залізничного вокзалу та магазину - поліція

1 хв читати

Під час окупації смт Козача Лопань Харківської області загарбники використовували підвальні приміщення залізничного вокзалу та магазину як камери, де насильно тримали і катували мирних жителів.

Як повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області, у вівторок, 20 вересня, слідчі поліції, співробітники СБУ та прокурори оглянули два підвальні приміщення, де окупанти катували цивільних.

"Правоохоронці встановлюють постраждалих, а також збирають доказову базу. Слідчі дії проводять у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном від 12 до 15 років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю терміном від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: У Києві мають бути всі резервні схеми протидії спробам окупантів вимкнути місто

Кличко: Опалення відновили мешканцям 1083 житлових будинків у Подільському, Оболонському та Дарницькому районах

"Євросолідарність" звернулася до НАБУ щодо вигодоотримувачів транзиту російської нафти через "Дружбу"

МАГАТЭ хочет договориться об очередном перемирии для ремонта Украиной последней резервной ЛЭП ЗАЭС – Гросси

МАГАТЕ хоче домовитися про чергове перемир’я щодо ЗАЕС для ремонту Україною останньої резервної ЛЕП – Гроссі

Серед членів екіпажу затриманого США судна Bella-1 є українці - посол

До складу Ставки верховного головнокомандувача введено Боєва, Буданова та Іващенка

Катар висловив жаль через пошкодження будівлі свого посольства в Україні під час обстрілу

Україна надала великий літієвий проект інвесторам, пов'язаним з Трампом - ЗМІ

Системи водовідведення та водопостачання в Києві після атаки РФ повернулися до штатного режиму – Ковальчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА