Інтерфакс-Україна
10:41 21.09.2022

Уночі Харків зазнав обстрілів "Смерчем" – прокуратура

1 хв читати

Російські окупанти обстріляли Холодногірський район Харкова в ніч на середу, за попередніми даними, з реактивних систем залпового вогню "Смерч", повідомляє пресслужба Харківської обласної прокуратури.

"Прокурори спільно з поліцейськими здійснюють огляд місць подій і вилучають уламки снарядів - чергові докази військової агресії РФ проти українців", - ідеться у повідомленні.

Унаслідок обстрілу було пошкоджено дах, а також 8-й та 9-й поверхи житлового будинку. Рятувальники допомогли вибратися з-під завалів десятьом мешканцям. Іще один снаряд упав біля житлової дев'ятиповерхівки, пошкоджено технічний поверх. Зазнав поранення чоловік. Також зафіксовано руйнування поблизу одного з об'єктів інфраструктури.

Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів і звичаїв війни (ч.1 ст.438 Кримінального кодексу України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польське головування в ЄС сподівається, що перший переговорний кластер щодо вступу України в ЄС буде відкрито у другій половині 2025 року

Голова МЗС Литви: світ має залишатися єдиним у підтримці України, яка захищає не лише свою територію, а й всю Європу

За минулий тиждень із Сумської області евакуйовано 897 осіб, підлягають евакуації ще більше 34 тисяч – поліція

Ізраїль передавав Україні системи Patriot – посол

Засуджено викрадачів, які вимагали за 20-річного одесита $1 млн викупу – Нацполіція

"Метінвест" представив проєкт соцбудинку за концепцією "Сталева мрія" для допомоги постраждалим від війни

Корпус "Хартія" і KSE розпочинають спільні освітні та технологічні проєкти

Зеленський повідомив про початок обміну, що триватиме кілька днів

АРМА просить НАБУ перевірити інформацію медіа щодо конкурсів з відбору управителів арештованих активів

Єрмак і радники лідерів країн Європи скоординували кроки в рамках підготовки до саміту G7

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА