Інтерфакс-Україна
11:38 21.09.2022

Маркарова: Мін'юст США планує посилити роботу з розшуку та конфіскації клептократичних активів, пов'язаних із Росією

1 хв читати
Маркарова: Мін'юст США планує посилити роботу з розшуку та конфіскації клептократичних активів, пов'язаних із Росією

Міністерство юстиції США планує посилити роботу щодо розшуку та конфіскації клептократичних активів, пов'язаних із Росією, повідомила посол України Оксана Маркарова.

"20 вересня опубліковано доповідь директора групи Міністерства юстиції США KleptoCapture Е.Адамса у рамках слухань на тему "Посилення тиску на Росію: розумні санкції, економічне державництво та подальші кроки" в сенатському комітеті з питань банківської справи, житлового господарства та у справах міст", - написала Маркарова у фейсбуці.

За її словами, в доповіді зазначено про внесення Мін'юстом США низки законодавчих пропозицій, пов'язаних із покращенням діяльності з заморожування та вилучення клептократичних активів Росії, зокрема:

- уможливлення передачі доходів від конфіскованої клептократичної власності до України для відшкодування шкоди, завданої російською агресією;

- зменшення можливостей по обходу запроваджених санкцій та покращення діяльності з протистояння обходу санкційної політики;

- розширення часових рамок у веденні справ, пов’язаних із виявленням клептократичних активів;

- посилення міжнародної співпраці в питанні розшуку та конфіскації клептократичних активів;

- застосування адміністративно-цивільного провадження про стягнення майна до нових типів активів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга провів телефонні перемовини з керівниками зовнішньополітичних відомств європейських країн

Трамп вважає, що Зеленському доведеться обирати між мирним планом і подальшою боротьбою

Туск: унаслідок російської атаки на Тернопіль загинули громадянка Польщі та її семирічна донька

Глави МЗС України та Хорватії обговорили ситуацію на фронті, мирний процес і важливість європейської єдності

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про переговори Зеленського з партнерами щодо припинення вогню

Президент Румунії вітає поновлені зусилля Трампа щодо припинення війни та підтверджує свою підтримку України

Мерц обговорив з Трампом план мирного урегулювання для України та домовився про наступні кроки

Історик Снайдер пояснює, чому російський план, який просувають США для України, не спрацює

Антикорупційні розслідування не повинні підірвати міжнародну підтримку України перед агресією РФ – розмова Сибіги з Каллас

Міністр оборони поінформував послів G7 про потреби України напередодні зими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА