Інтерфакс-Україна
16:44 22.09.2022

ДБР вивчить законність перетину держкордону фігурантами "Віденської тероборони"

1 хв читати
ДБР вивчить законність перетину держкордону фігурантами "Віденської тероборони"

Співробітники Державного бюро розслідувань перевірять інформацію журналістів, викладену у другій частині розслідування "Української правди" про виїзд за кордон під час російської агресії військовозобов'язаних громадян України.

"Зокрема, у межах розслідування кримінального провадження, порушеного після оприлюднення першої частини – "Батальйон Монако", будуть також досліджені і обставини перетину державного кордону України фігурантами нового розслідування – "Віденська тероборона", у тому числі роль і місце в цьому процесі посадових осіб правоохоронних органів", - повідомляє пресслужба ДБР.

У Бюро нагадали, що розпочато досудове розслідування за фактом організації співробітниками правоохоронних органів та цивільними особами незаконного переправлення через кордон одного з фігурантів "Віденської тероборони", ексголови Конституційного Суду України Олександра Тупицького.

"У ході досудового розслідування слідчі ДБР встановили, що він залишив межі України без проходження передбаченого законодавством прикордонного і митного контролю та без перевірки документів, які надають право на виїзд за кордон. Також не була з’ясована наявність або відсутність підстав для тимчасового обмеження Тупицькому у праві виїзду за кордон", - ідеться у повідомленні.

Зафіксовано перебування Тупицького в Австрії у центрі Відня поряд із автомобілем, зареєстрованим на дружину. За інформацією Державної прикордонної служби, у законний спосіб Тупицький державного кордону України не перетинав.

Триває слідство у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.332 КК України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Посольство США попереджає про загрозу значної повітряної атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА