Інтерфакс-Україна
19:37 22.09.2022

Єрмак про обмін полоненими: Ми не зупинимося, доки не повернемо всіх наших людей із російського полону

2 хв читати
Єрмак про обмін полоненими: Ми не зупинимося, доки не повернемо всіх наших людей із російського полону

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак, говорячи про обмін полоненими, заявив, що Україна не зупиниться, доки не поверне всіх українців із російського полону.

"На цьому (обміні - ІФ) робота не зупиняється. І буквально від сьогодні ми продовжуємо працювати, бо ще багато наших людей у полоні. Ми не зупинимося, доки не повернемо всіх наших героїв, наших громадян, які на сьогодні перебувають у полоні", - заявив Єрмак на брифінгу в Офісі президента.

Він також зазначив, що вчорашній обмін відбувався на території чотирьох держав.

Як повідомив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов, серед них Україна, а саме кордон між Україною та Росією, один із етапів відбувався на території Польщі, а також у Туреччині та Саудівській Аравії.

За його словами, із 215 звільнених із полону українців 118 є представниками Нацгвардії, 50 із Військово-Морських сил, 22 із різних підрозділів ЗСУ, дев'ятеро є прикордонниками, дев'ятеро з Нацполіції, дев'ятеро з підрозділів територіальної оборони, один із транспортної Держспецслужби, двоє цивільних. При цьому 124 особи представляють офіцерський склад, 89 рядових.

Найбільш складним етапом, зазначив Буданов, була синхронізація обмінного процесу із РФ.

"Це було складне завдання, тому що, окрім дуже складних переговорів із РФ, потрібно було домогтися синхронізації, щоб не було зриву в жодній із цих точок. Але обмін відбувся успішно. Обміни продовжуватимуться й надалі. Ми повернемо абсолютно всіх наших громадян. Ніхто не залишиться покинутим", - сказав Буданов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд готує реформу профосвіти: прем'єрка обіцяє адаптацію системи до потреб часу та ринку

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

Сибіга закликав партнерів до збільшення міжнародної підтримки Сумщини

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА