Інтерфакс-Україна
11:14 26.09.2022

Президент Фінляндії: Путін поставив усе на кін, тому важко уявити, як він змириться з будь-якою поразкою в Україні

1 хв читати
Президент Фінляндії: Путін поставив усе на кін, тому важко уявити, як він змириться з будь-якою поразкою в Україні

Президент Росії Володимир Путін поставив усе на кін, тому дуже важко уявити, як він змириться з будь-якою поразкою в Україні, повідомив президент Фінляндії Саулі Нііністьо, додавши, що це робить ситуацію вельми критичною.

"Я дивлюся на це з точки зору термінів покеру. Він (Путін - ІФ-У) поставив усе на кін, і він боєць, тому дуже важко уявити, як він змириться з будь-якою поразкою, що, безумовно, робить ситуацію дуже критичною", - сказав Нііністьо в інтерв'ю CNN.

Президент додав, що побачив і зрозумів еволюцію у мисленні Путіна.

"Він розчарований через ситуацію в Україні після 2014 року. Поступово я відчув, що його розчарування зростає. Цілком очевидно, що він просто вирішив якось вирішити цю проблему або принаймні спробувати її вирішити", - пояснив президент.

На думку Нііністьо, президент РФ навряд чи здійснюватиме маневри проти інших держав наразі чи в найближчому майбутньому.

"Я гадаю, що у нього наразі достатньо головного болю в Україні, і не здається дуже очевидним, що він міг би здійснювати якісь маневри в іншому місці - ні наразі, ні найближчим часом", - розповів він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Відставка Андрія Єрмака

Трамп заявив про скасування 92% указів Байдена, підписаних через автопідпис

Сирський за підсумками поїздки на Харківщину: наші підрозділи утримують визначені рубежі, посилюють вогневий вплив на ворога

Помер чоловік, поранений унаслідок удару російського дрона по автівці в Білозерці Херсонської області — ОВА

Сибіга привітав рішення Бундестагу збільшити підтримку України до 11,5 млрд євро на 2026 рік

У Немишлянському районі Харкова через ворожу атаку поранено людину

ВМС України: На аеродромі Саки уражено командно-диспетчерський пункт окупантів, місця зберігання ударних БпЛА та кілька об’єктів ППО

Віткофф, як очікується, відвідає Москву у першій половині наступного тижня, каже Пєсков

Лувр підвищить на 45% ціни на квитки для туристів з країн поза ЄС з 14 січня

"Фатальне поєднання": Туск прокоментував відставки в Україні на тлі подій навколо "мирного плану" Трампа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА