10:55 28.09.2022

Окупанти обстріляли Гуляйполе ракетами С-300

1 хв читати

Російські окупанти завдали ракетного удару по Гуляйполю (Запорізька обл.), випустивши по центру міста три ракети С-300, унаслідок чого було зруйновано будівлю, що мала статус історичної пам'ятки, повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації (ОВА) Олександр Старух.

"Гуляйполе нескорене. Знакове місто Пологівського району сьогодні вранці зазнало підступного обстрілу. Ворог поцілив трьома ракетами С-300 у центр міста. Зруйнована будівля, що мала статус історичної пам'ятки. Пошкоджена дорога", - написав він у телеграм-каналі в середу.

Старух також зазначив, що інформація щодо постраждалих уточнюється.

"Окупанти кілька місяців обстрілюють місто, аби залякати, примусити здатися. Але в них нічого не вийшло і не вийде", - підсумував голова ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський зустрівся в Ірландії з головою Ради міністрів

Автоматичне перепризначення виплат на проживання для переселенців відбудеться з 1 березня

Через атаку ворожого дрона на Нікопольщині загинув чоловік і постраждала жінка

До 5 червня переобстеження повинні пройти 1,5 млн "обмежено придатних" - Генштаб ЗСУ

Лише 9 медійників не повернулися в Україну з 2022 р. - Юрчишин з посиланням на ІМІ

Міноборони допустило до використання НРК "Гулівер"

Жителя Львова засудили до 7 років ув’язнення за організацію незаконного переправлення військовозобов’язаних

Фон дер Ляєн візьме участь у неформальній зустрічі щодо України, яку скликав Стармер

Український фонд стартапів оголосив про запуск в Україні глобальної освітньої ініціативи "100 мільйонів учнів"

Чоловіки, які перевозять гуманітарні та медичні вантажі, перетинатимуть кордон на загальних підставах

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА