Інтерфакс-Україна
13:09 28.09.2022

Лише 0,5% жителів окупованої частини Запорізької області взяли участь у псевдореферендумі – мер Мелітополя

1 хв читати
Лише 0,5% жителів окупованої частини Запорізької області взяли участь у псевдореферендумі – мер Мелітополя

Лише 0,5% жителів окупованої частини Запорізької області взяли участь у псевдореферендумі російських окупантів, повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

"Дякую мелітопольцям за незламну позицію супротиву ворогу. Жодна цивілізована держава не визнає ні проведення, ні результатів фейкового "голосування". Український уряд продовжить виплачувати жителям тимчасово окупованих територій пенсії, зарплати бюджетникам і забезпечувати всі соціальні гарантії", - написав він у телеграм-каналі.

Він зазначив, що завдяки жителям міста, які надають інформацію про зрадників на електронну пошту [email protected], уже відомі прізвища всіх колаборантів.

"Жоден із них не уникне відповідальності", - заявив мер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

Пʼятеро громадян України загинули внаслідок ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок

Іран та Ізраїль повинні укласти угоду, і вони її укладуть – Трамп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА