Інтерфакс-Україна
12:37 29.09.2022

У Білорусі готуються прийняти 20 тисяч мобілізованих із РФ – ГУР

1 хв читати
У Білорусі готуються прийняти 20 тисяч мобілізованих із РФ – ГУР

У Білорусі готуються місця для розміщення 20 тисяч мобілізованих із РФ, які мають поповнити дислоковані в Білорусі російські підрозділи з Росії, повідомляється у телеграм-каналі Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України в четвер.

"У результаті поповнення співвідношення "досвідчених" і "молодих" військових має становити 1 до 5. Для розміщення планується використати наявні військові фонди, а також цивільні приміщення і будівлі. Під ці потреби передають склади, ангари й інші приміщення покинутих сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств", - ідеться у повідомленні.

У ГУР зазначають, що в міру збільшення штату підрозділи використовуватимуть російську військову техніку зі складів біля Білорусі. "Також планується посилення за рахунок техніки та озброєння, знятих зі зберігання на території РФ. Брак техніки для перевезення особового складу окупаційних військ планується поповнити за рахунок мобілізації цивільних вантажних і легкових автомобілів", - інформують у відомстві.

Також, за даними ГУР, влада Білорусі дала вказівку правоохоронним органам сприяти представникам Збройних сил РФ у мобілізації російських громадян, які нещодавно в'їхали на територію Білорусі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський може бути залучений до зустрічі Трампа і Путіна на Алясці 15 серпня — ЗМІ

Франція вітає домовленість щодо відносин Вірменії та Азербайджану, досягнуту у Вашингтоні

Індія скорочує закупівлі російської нафти та збільшує імпорт з інших країн — ЗМІ

Ворог окупував Новохатське та Толстой, просунувся поблизу кількох населених пунктів — DeepState

США, Україна та європейські союзники готують зустріч у Британії перед самітом Трампа та Путіна – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Балаклійська громада зазнала атаки дронами: влучання в приватне домоволодіння та нежитлову будівлю

Внаслідок обстрілу БПЛА по Чугуєву відомо про двох постраждалих та пошкодження багатоквартирного будинку

Москва підтверджує проведення зустрічі Путіна і Трампа на Алясці - ЗМІ

Путін запропонував США припинення війни в обмін на контроль над Східною Україною — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА