Інтерфакс-Україна
20:51 01.10.2022

Глава Луганської ОВА припустив звільнення Луганської області від окупантів після Лиману на Донеччині

1 хв читати
Глава Луганської ОВА припустив звільнення Луганської області від окупантів після Лиману на Донеччині

Голова військової адміністрації Луганської області Сергій Гайдай припустив звільнення Луганської області від окупантів після Лиману на Донеччині.

"Після звільнення Лиману очікуємо на початок деокупації Луганщини", - сказав Гайдай в ефірі національного телемарафону.

За його словами, окупанти самі викладають у мережу відео про те, що військове командування їх кинуло в Лимані напризволяще, а тим часом проведення "псевдореферендумів" на окупованих територіях у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях ніяк не впливають на події на фронті та Збройні сили впевнено просуваються вперед.

Також Гайдай зазначив, що у п'ятницю в Офісі Президента проговорили кілька робочих питань, зокрема, що "при деокупації кожного населеного пункту одразу займатимемо забезпеченням його життєдіяльності".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА