Інтерфакс-Україна
07:06 02.10.2022

ЗС України повністю звільнили Лиман на Донеччині

1 хв читати

Збройні сили України повністю звільнили Лиман у Донецькій області.

Відповідне відео із заявою українських військових оприлюднив заступник керівника Офісу президента (ОП) Кирило Тимошенко у своєму телеграм-каналі.

"Сьогодні збройні сили України, а саме 81 окрема аеромобільна десантна бригада спільно з підрозділами Національної гвардії та поліції батальйону Кульчицького звільнили та взяли під контроль населений пункт Лиман Донецької області. Рашисти повинні знати, що їм не буде життя на нашій землі", - йдеться в заяві.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія зі своїх складів передала Україні минулого тижня ракети до систем ППО для захисту енергетики

Міносвіти внесло 216 атестованих наукових установ і вишів до Держреєстру наукових установ, яким надається підтримка держави

У МВС розповіли, як під час надзвичайної ситуації в енергетиці подбати про базову готовність

КМДА просить скоротити споживання е/е для реклами та вивісок

В результаті обшуку на митному посту "Луцьк" вилучено понад $850 тис. – НАБУ

Литва відправляє в Україну понад 90 генераторів - уряд

У складі української делегації в ОАЕ будуть Умєров, Кислиця, Буданов і Гнатов – Зеленський

Без тепла у Києві 2600 будинків, екстрені відключення світла тривають – мер

Сирський - колегам по НАТО: Оперативна обстановка на фронті складна, критична потреба у зміцненні повітряного щита

Відомо про 12 постраждалих, серед них – четверо дітей, через ворожий удар у Кривому Розі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА