Інтерфакс-Україна
16:04 02.10.2022

Прикордонна служба Польщі повідомила про різке зростання спроб нелегального переходу білорусько-польського кордону

1 хв читати

Прикордонна служба Польщі в неділю повідомила про значне зростання спроб нелегального переходу білорусько-польського кордону.

"1 жовтня на територію Польщі намагалося нелегально пройти з Білорусі 120 осіб", - йдеться в повідомленні в офіційному твіттер-акаунті Прикордонної варти Польщі.

Ця цифра значно перевищує показники попередніх днів. Так, у вересні польські прикордонники щодня фіксували від 20 до 65 спроб нелегального перетину кордону, в рідкісних випадках - до 80.

У суботу прессекретар міністра-координатора польських спецслужб Станіслав Жарин заявив про завершення Польщею будівництва загородження на кордоні з Білоруссю. "Незаконний в'їзд до Польщі наразі повністю заблокований. Польський кордон є найбільш захищеним в Європі", -наголошував прессекретар.

У січні 2022 року Польща приступила до зведення загородження на кордоні з Білоруссю. Воно являє собою сталевий паркан завдовжки 186 км і висотою 5,5 метра, який увінчаний колючим дротом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас: сильна українська армія — найнадійніша гарантія безпеки для Європи

США будуть вести війну проти наркотерористичних організацій – Рубіо

Окупанти втратили 131 особу на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 147 ворожих атак - Генштаб

Зеленський висловив співчуття у зв’язку з аварією фунікулера в Лісабоні, внаслідок якої загинули десятки людей

Україна запускає конкурс на державно-приватне партнерство у порту Чорноморськ

Перед самітом "Коаліції охочих" спецпосланець США Віткофф прибув до Парижа - ЗМІ

Україна працює над гарантіями безпеки у коаліції охочих та у двосторонньому форматі з партнерами - Єрмак

ДБР розслідує загибель прикордонника на Волині, біля тіла виявлено зброю

Італійський суд відклав слухання щодо екстрадиції підозрюваного у справі "Північних потоків" до 9 вересня - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА