Інтерфакс-Україна
20:32 02.10.2022

Знайдено машину із п’ятьма загиблими при спробі самостійної евакуації з Куп'янська в травні

1 хв читати
Знайдено машину із п’ятьма загиблими при спробі самостійної евакуації з Куп'янська в травні

До поліції надійшла заява про те, що в полі біля с.Василенкове Харківської області знайдено машину із загиблими людьми, слідчі, які виїхали на місце, виявили 5 тіл та ідентифікували їх.

"Відомо, що ці 5 людей - мешканці Куп'янська, які намагалися самостійно евакуюватися до Харкова на автомобілі ще 6 травня, але дорогою наткнулися на рашистську міну. Серед них – 41-річний Ярослав, 18-річний Іван, 19-річний Микита, 20 -річний Олексій та 50-річна Людмила", - написав заступник начальника ГУ Нацполіції в області - начальник слідчого управління Сергій Болвінов на своїй сторінці у фейсбуці.

"Співчуваю родичам і близьким загиблих. Слідчі роблять усе необхідне для встановлення винних", - додав він.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА