Інтерфакс-Україна
21:48 02.10.2022

Залужний провів розмову з головою об'єднаного комітету начштабів США генералом Міллі

1 хв читати
Залужний провів розмову з головою об'єднаного комітету начштабів США генералом Міллі

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі, під час якого сторони обговорили питання забезпечення потреб сил оборони України.

"Цього вечора провів телефонну розмову з головою об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Обговорили питання забезпечення потреб сил оборони України у відсічі російській збройній агресії", - цитує Залужного пресцентр Генштабу у фейсбуці в неділю.

Головнокомандувач ЗСУ подякував "всьому американському народу та його лідерам за послідовну та непохитну підтримку України в ці важкі часи".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА