06:51 04.10.2022

Зеленський: Перспектива бойових дій залишається очевидною – усе більше окупантів намагаються втекти

2 хв читати
Зеленський: Перспектива бойових дій залишається очевидною – усе більше окупантів намагаються втекти

Президент України Володимир Зеленський заявив, що перспектива бойових дій стає очевидною – дедалі більше окупантів намагаються втекти, дедалі більше втрат зазнає ворожа армія.

"Сьогодні продовжився наступальний рух нашої армії, усіх наших захисників. Є нові звільнені населені пункти в кількох областях. Ідуть жорсткі бойові дії на багатьох ділянках фронту. Але перспектива цих бойових дій залишається очевидною: усе більше окупантів намагаються втекти, все більше втрат зазнає ворожа армія, все більше розуміння того, що Росія зробила помилку, пішовши війною проти України", - сказав він у відеозверненні в понеділок.

"Неможливо перемогти народ, який зберігає єдність і знає, за що воює", - наголосив він.

Водночас, говорячи про мобілізацію в Росії, Зеленський зазначив, що "ніхто з тих, кого відправляють на війну, не зможе пояснити, навіщо це йому особисто, чому він повинен ризикувати своїм життям".

"Ми бачимо, що людей не готували до бойових дій, вони не мають жодного досвіду, щоб воювати на такій війні. Але російському командуванню потрібні якісь люди, щоб поставити їх на місце загиблих. А коли ці загинуть, надішлють ще людей", - сказав він.

"Так воює Росія і так вона програє. Їй не допоможуть псевдореферендуми, оголошення про анексії. Є міжнародно визнаний кордон України, є життя, яке ми повинні захистити, є безпека, яку ми маємо відновити", - заявив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА