Інтерфакс-Україна
06:58 09.10.2022

На Сумщині внаслідок обстрілів у суботу поранено місцевого мешканця

1 хв читати
На Сумщині внаслідок обстрілів у суботу поранено місцевого мешканця

Унаслідок обстрілів противника у суботу на Сумщині поранення отримав місцевий житель. Загалом зафіксовано 55 прильотів, повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

"55 приходів, з них – 28 некерованих ракет. Стріляли росіяни з САУ, мінометів та 4 авіаудари з гелікоптерів, які не перетинали державний кордон", – написав він у телеграм-каналі в суботу.

Живицький уточнив, що під ворожим вогнем опинилися села Краснопільської та Великописарівської громад.

За його словами, внаслідок авіаудару по одному із сіл Великописарівської громади поранено чоловіка. Його госпіталізували до лікарні з уламковими пораненнями.

Крім того, було пошкоджено кілька приміщень тракторної бригади одного з аграрних підприємств, сушарку для зерна, комбайн "Джондір" та трактор. Також спалахнуло поле кукурудзи.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

"Громадське" вважає заяву СБУ щодо очільника СБУ в Одеській області спробою дискредитації журналістського розслідування

Зеленський попросив депутатів і уряд підготувати пропозиції по визначенню нових підходів до святкових днів

Зеленський очікує завтра зранку доповідь від Умєрова та Гнатова щодо підготовлених документів з представниками Трампа

Мінрозвитку планує на 2026р угоду про міжнародні автоперевезення з Албанією та початок перевезень з Марокко

СБУ: Російські спецслужби намагалися влаштувати провокацію проти очільника Служби безпеки в Одеській області

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Elementum Energy планує до кінця 2026р запустити в роботу ВЕС 60 МВт "Дунай" на півдні Одещини – топменеджерка

Зеленський спростував інформацію про зміну міністра закордонних справ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА