Інтерфакс-Україна
07:23 09.10.2022

Ракета SpaceX вивела на орбіту два супутники зв'язку компанії Intelsat

1 хв читати
Ракета SpaceX вивела на орбіту два супутники зв'язку компанії Intelsat

Ракета Falcon 9 в неділю успішно вивела на орбіту два телекомунікаційних супутники Galaxy 33 і 34 американського оператора Intelsat, повідомила компанія-розробник носія SpaceX.

Запуск із 40-го стартового комплексу на космодромі на мисі Канаверал у Флориді було здійснено у суботу о 19:05 за часом Східного узбережжя США (у неділю о 02:05 за Києвом).

Апарати, оснащені передавачами C-діапазону, призначені для розширення високочастотного телевізійного покриття на території Північної Америки. Вони були виведені на орбіту за 40 хвилин після старту ракети.

Тим часом, багаторазовий перший ступінь ракети-носія Falcon 9, який використовувався для запусків вже в 14-й раз, через дев'ять хвилин після старту здійснив вертикальну керовану посадку на морську платформу-дрон A Shortfall of Gravitas, розташований в Атлантиці за 643 км від космодрому.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак провів зустріч з послом ЄС в Україні, обговорили енергетику і боротьбу з корупцією

Сибіга після зустрічі G7: деякі партнери анонсували нові оборонні та енергетичні пакети

Уряд Німеччини зберігає довіру до України на тлі корупційного скандалу в енергетиці - ЗМІ

Сибіга поділився з главою МЗС Саудівської Аравії думками щодо того, як країни Затоки можуть сприяти досягненню миру в Україні

Глави МЗС G7 підтвердили підтримку України у захисті територіальної цілісності, погодилися, що поточна лінія зіткнення має бути відправною точкою для переговорів - заява

Сибіга на зустрічі з бразильським колегою наголосив на готовності України до беззастережного припинення вогню

Сибіга розповів новому главі МЗС Японії про енергетичні потреби напередодні зими, запросив в Україну

Сили оборони відбили з початку доби 216 ворожих атак - Генштаб

Сибіга обговорив з індійським колегою співпрацю між країнами, поділилися баченням шляху до миру

"Полтаваобленерго" спростувала власну інформацію про відсутність постачання е/е з ОЕС України після обстрілів РФ 8 листопада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА