Інтерфакс-Україна
13:54 09.10.2022

Кулеба закликав партнерів прискорити надання Україні сучасних систем ППО і ПРО

1 хв читати
Кулеба закликав партнерів прискорити надання Україні сучасних систем ППО і ПРО

Російські окупанти продовжують ракетний терор проти України, тому вона потребує сучасних систем протиповітряної і протиракетної оборони для того, щоби захищати невинні життя, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, реагуючи на нічний обстріл Запоріжжя окупантами.

"Росія продовжує ракетний терор проти Запоріжжя. За ніч 12 ударів по житлових будинках, не менше 12 убитих і ще більше поранених. Україна потребує більш сучасних систем протиповітряної і протиракетної оборони, щоб рятувати невинні життя", - написав Кулеба в твіттері.

Він також закликав українських партнерів прискорити поставки ППО і ПРО в Україну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчі дні в Україні будуть теплими, у п'ятницю місцями дощ

У Раді підготували законопроєкт для скасування скандального закону про НАБУ/САП

Катерина Черногоренко йде з посади заступниці міністра оборони

МЗС Швеції: Закон щодо НАБУ/САБ викликає серйозну стурбованість щодо незалежності антикорупційних інституцій України

Всі ми чуємо, що каже суспільство, – Зеленський провів нараду з правоохоронцями

Внаслідок атаки БпЛА на один із об'єктів "Сумиобленерго" введено обмеження для частини споживачів е/е

Глава МЗС Ізраїлю: Ми підтримуємо народ України та засуджуємо атаки РФ проти цивільних

Україна та Ізраїль домовилися започаткувати окремий діалог щодо іранської загрози - Сибіга

Україна домоглася екстрадиції з ОАЕ жінки, яка ошукала українців на понад 50 млн грн під приводом збору коштів для ЗСУ

МЗС Нідерландів: Захист незалежності антикорупційних інституцій та прогрес верховенства права - ключове для процесу вступу України до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА