Інтерфакс-Україна
12:09 10.10.2022

У Полтаві немає електро- та водопостачання, в області перебої – голова ОВА

1 хв читати
У Полтаві немає електро- та водопостачання, в області перебої – голова ОВА

Унаслідок масованого ракетного удару вранці понеділка в Полтаві немає електрики та водопостачання, повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

"Зараз у Полтаві відсутнє світло- та водопостачання. На території області – перебої. Зі світлом і водою ще деякий час можуть виникати проблеми, але всі служби вже працюють над відновленням", - написав Лунін у телеграм-каналі.

Він закликав жителів залишатися в укриттях під час повітряної тривоги.

"Удари по об'єктах енергетики – це тактика держави-терориста, яка вміє воювати лише проти мирного населення", - наголосив голова ОВА.

ОСТАННЄ

Законодавці ЄС прагнуть прискорити відмову від російського газу – ЗМІ

З початку повномасштабного вторгнення званням Герой України відзначені 684 військовослужбовці – Зеленський

Синоптики попередили про небезпечні метеорологічні явища в Україні

У Харкові ліквідовано всі пожежі, що спалахнули через нічну ворожу атаку - ДСНС

До 15 років за ґратами засуджено зрадника з Донеччини, який корегував артилерійські і ракетні удари

В Україні буде спекотно, місцями дощі й грози

На Нікопольщині через артобстріл загинув 66-річний чоловік - ОВА

Зеленський: вдалося зірвати плани ворога щодо Сумщини, українські військові продовжують діяти на російській території

Росія ракетами зруйнувала ТЦ "Епіцентр" у Кам’янському, без жертв

Фідан: Було досягнуто принципової домовленості про організацію саміту лідерів України і РФ у Туреччині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА