12:29 10.10.2022

Посольство США закликало американських громадян залишити територію України

1 хв читати
Посольство США закликало американських громадян залишити територію України

Посольство США у Києві закликало американських громадян виїхати за межі території України через російські удари по об'єктах цивільної інфраструктури.

"Удари Росії, що продовжуються, по Україні становлять пряму загрозу цивільному населенню і цивільній інфраструктурі. Посольство закликає громадян США сховатися на місці і залишити Україну, використовуючи приватні варіанти наземного транспорту, коли це буде безпечно", - зазначено в повідомленні посольства в твіттері.

ОСТАННЄ

Окупанти зосередилися на покровському напрямку попри втрати – Генштаб

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА