Інтерфакс-Україна
07:44 12.10.2022

Окупанти запустили сім ракет С-300 нічним Запоріжжям, зруйновано інфраструктуру, без постраждалих

1 хв читати
Окупанти запустили сім ракет С-300 нічним Запоріжжям, зруйновано інфраструктуру, без постраждалих

Російські окупанти запустили 7 ракет С-300 нічним Запоріжжям, зруйновано інфраструктуру, постраждалих немає, повідомив голова ОВА Олександр Старух.

"Цієї ночі ворог знову завдав підступного нічного ракетного удару. У Запоріжжя та передмістя випущено близько семи ракет С-300. Жертв, на щастя, немає", - написав він у телеграм-каналі.

За його словами, дві ракети влучили в один із районів обласного центру, проте серйозних руйнувань не завдали. Ще п'ять ракет прилетіли до передмістя. Три з них принесли руйнування в одному з наближених до Запоріжжя сіл, де частково зруйновано житловий будинок, з-під завалів рятувальники дістали трьох людей. Ще дві ракети впали в поле поблизу іншого села.

"Військовий агресор продовжує нічний ракетний терор проти мирних жителів", - наголосив Старух.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА