Інтерфакс-Україна
13:50 12.10.2022

Окупанти завезли до Херсонщини та Криму іранських інструкторів для запуску дронів-камікадзе

1 хв читати
Окупанти завезли до Херсонщини та Криму іранських інструкторів для запуску дронів-камікадзе

Російські окупанти звезли іранських інструкторів на територію тимчасово окупованих Херсонської області та Криму для запуску дронів-камікадзе іранського виробництва Shahed-136, повідомляється на сайті Центру національного спротиву в середу.

"За даними підпілля, іранці базуються в населених пунктах Залізний порт, Гладівці (Херсонська область) та Джанкої (Крим). Вони навчають росіян користуватись дронами-камікадзе й безпосередньо контролюють запуск дронів по українських цивільних об’єктах, зокрема удари по Миколаєву та Одесі. Базуються інструктори у приміщеннях, які росіяни захопили під час окупації", - йдеться у повідомленні.

Водночас у центрі нагадали, що в Ірані офіційно заперечують постачання російській стороні безпілотних літальних апаратів, які РФ активно використовує у війні, атакуючи Україну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд обрав генералу СБУ Вітюку запобіжний захід у вигляді застави в 9 млн грн – ЦПК

Лубінець про удар по гуманітарній місії: Світ має реагувати на порушення Росією норм міжнародного права

"Укренерго" за війну зазнало колосальної кількості кібератак з боку РФ, але вони не досягли результату, – член наглядової ради

США узгодять і допрацюють моніторинг безпеки Україні – Макрон

Чехія поставить Україні до кінця року 1,5 млн великокаліберних снарядів – ЗМІ

Членство України в ЄС винесено в окремий пункт гарантій безпеки – Зеленський

"Коаліція охочих" вивела схему військового і політичного залучення для гарантування миру для України

Кошта в п’ятницю зустрінеться із Зеленським в Ужгороді

Зеленський повідомив про напрацювання базової рамки гарантій безпеки

Трамп незадоволений, що Угорщина та Словаччина купують російську нафту, – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА