Інтерфакс-Україна
17:44 12.10.2022

У Чернівцях затримано адвоката, який продавав передані для ЗСУ автомобілі

1 хв читати
У Чернівцях затримано адвоката, який продавав передані для ЗСУ автомобілі

У Чернівцях правоохоронці затримали адвоката, який продавав передані для української армії автомобілі, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"За даними слідства, адвокат налагодив механізм збуту легкових автомобілів, що ввозяться на територію України як гумдопомога. Його викрито на продажу чотирьох транспортних засобів, які призначалися для ЗСУ, на загальну суму майже $14 тис.", - йдеться у повідомленні Офісу генпрокурора у телеграм-каналі у середу.

За інформацією прокуратури, правоохоронці затримали чоловіка у Чернівцях під час отримання обумовлених коштів за останні два автомобілі у $7 тис. 300.

"За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури йому повідомлено про підозру за фактом незаконного використання гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку (ч. 3 ст. 201-2 КК України)", - зазначається в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Загиблих та постраждалих внаслідок влучання ворожого БпЛА в багатоповерхівку в Чернігові не виявлено

Зеленський про обстріли: Росіяни намагаються зламати Різдво, докладаємо максимум зусиль, щоб українці були зі світлом

Зеленський анонсував нові програми прямої підтримки на 2026 рік

Дрон влучив у 9-й поверх багатоповерхівки в Чернігові, про постраждалих наразі невідомо

Перед підривом підводного човна в Новоросійську СБУ уразила морський літак-розвідник Іл-38Н

Естонія виділяє 2 млн євро на підтримку енергетики України

Сили оборони контролюють північну частину Покровська, в центрі блокується просування противника – УВ "Схід"

Частина Чернігова знеструмлена внаслідок ворожого удару по енергооб'єкту – Чернігівобленерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА