12:17 13.10.2022

Майже 57% опитаних українців позитивно ставляться до перейменування пов'язаних із Росією, СРСР та Російською імперією топонімів

2 хв читати

56,9% опитаних українців позитивно ставляться до перейменування топонімів, пов'язаних із Росією, СРСР та Російською імперією, свідчать результати опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 5 до 12 серпня.

Зокрема, на запитання, як респонденти ставляться до перейменування топонімів (вулиць, площ тощо), назви яких пов'язані з Російською Федерацією/Радянським Союзом/Російською імперією та її діячами, 56,9% відповіли, що позитивно, 17,9% - негативно, 17,2% - байдуже, а 8% важко відповісти на запитання.

Також на запитання, чи згодні, чи не згодні респонденти із твердженням, що здоровий націоналізм потрібен Україні, 5,5% відповіли, що повністю не згодні, 6,1% - швидше не згодні, 13,9% - і згодні, і ні, 33,5% - швидше згодні, 33,3% - повністю згодні, а 7,7% важко відповісти на запитання.

Соціологічне опитування проводилося Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова з 5 до 12 серпня 2022 року. Під час опитування було опитано 2024 респондентів віком від 18 років. Опитування методом face-to-face проводилось у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській, Чернівецькій областях та Києві (у Запорізькій, Миколаївській, Харківській областях - лише на тих територіях, які контролюються урядом України і на яких не відбуваються бойові дії). Теоретична похибка вибірки - 2,3%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА