Інтерфакс-Україна
16:31 13.10.2022

Бойовик, який охороняв терориста "Гіві", отримав 13 років в'язниці

1 хв читати
Бойовик, який охороняв терориста "Гіві", отримав 13 років в'язниці

На основі доказової бази, зібраної слідчими Служби безпеки України, Шевченківський районний суд засудив до 13 років позбавлення волі бойовика "ДНР", який охороняв терориста "Гіві".

"Цей зрадник із 2016 року воював у складі незаконних збройних угруповань "ДНР", а після оголошення Путіним "спеціальної воєнної операції" пішов у наступ на мирні українські території. Він потрапив у полон під час бойової операції ЗСУ у серпні цього року", - йдеться у повідомленні української спецслужби у телеграм-каналі у четвер.

У СБУ наголошують, що засуджений бойовик відомий тим, що був одним із особистих охоронців терориста "Гіві", який очолював незаконний підрозділ "батальйон Сомалі".

"Також він був ньюзмейкером цього угруповання і спільно з "Гіві" давав інтерв’ю псевдожурналістам "ДНР", - уточнюють у СБУ.

Відповідно до повідомлення, під час судового засідання чоловік повністю визнав свою провину, суд визнав його винним у державній зраді, створенні терористичної групи чи терорганізації, створенні непередбачених законом воєнізованих чи збройних формувань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга поділився з главою МЗС Саудівської Аравії думками щодо того, як країни Затоки можуть сприяти досягненню миру в Україні

Глави МЗС G7 підтвердили підтримку України у захисті територіальної цілісності, погодилися, що поточна лінія зіткнення має бути відправною точкою для переговорів - заява

Сибіга на зустрічі з бразильським колегою наголосив на готовності України до беззастережного припинення вогню

Сибіга розповів новому главі МЗС Японії про енергетичні потреби напередодні зими, запросив в Україну

Сили оборони відбили з початку доби 216 ворожих атак - Генштаб

Сибіга обговорив з індійським колегою співпрацю між країнами, поділилися баченням шляху до миру

"Полтаваобленерго" спростувала власну інформацію про відсутність постачання е/е з ОЕС України після обстрілів РФ 8 листопада

Уряд відсторонив від роботи віце-президента "Енергоатому" Хартмута та директорів з фінансів та правового забезпечення – Свириденко

Уряд продовжує ухвалювати рішення щодо менеджменту НАЕК "Енергоатом" – Свириденко

Зеленський подякував урядам Канади й Великої Британії за санкції проти РФ та енергетичну підтримку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА