Інтерфакс-Україна
21:00 13.10.2022

Шеф Пентагону закликав швидше завершити процес вступу Фінляндії та Швеції до НАТО

1 хв читати
Шеф Пентагону закликав швидше завершити процес вступу Фінляндії та Швеції до НАТО

Шеф Пентагону Ллойд Остін у четвер закликав країни-члени НАТО швидше ратифікувати документи щодо вступу Фінляндії та Швеції до альянсу.

"Я закликаю всіх союзників ратифікувати протоколи про вступ якнайшвидше, щоб ми змогли прийняти наших демократичних партнерів до альянсу", - сказав Остін на пресконференції за підсумками зустрічі міністрів оборони НАТО.

18 травня Фінляндія та Швеція передали заявки на вступ до НАТО, а 5 липня у штаб-квартирі альянсу в Брюсселі були підписані протоколи про їхнє приєднання до блоку.

Вступ обох країн до НАТО ратифікували 28 із 30 країн. Поки не зробили це, як повідомлялося, тільки Туреччина та Угорщина. При цьому в Анкарі попереджали, що не ратифікують вступ Швеції та Фінляндії до НАТО доти, доки ці скандинавські країни не виконають низку турецьких вимог.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Продовжуємо створювати умови для збільшення імпорту електроенергії державними компаніями

Київ має враховувати безпековий фактор при оновленні систем енерго- та теплозабезпечення - Сухомлин

Кабмін призначив Краснолуцького заступником міністра економіки і Шугалія - заступником міністра енергетики

Через погодні умови обмежено рух вантажівок в Полтавській та Дніпропетровській областях - Укртрансбезпека

Росія понад добу б’є по залізничній станції Синельникове - віцепрем’єр

За відсутності в будинку тепла чи води платіжки перераховуватимуть автоматично – постанова уряду

Зеленський доручив прем'єрці вжити заходів по недопущенню нарахувань за відсутнє опалення для споживачів

Російські удари по логістиці це свідомий терор проти цивільного населення - Свириденко

Зеленський обговорив із керівником воєнної розвідки актуальні російські військові плани

У Києві залишаються без тепла 253 багатоповерхівки - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА