Інтерфакс-Україна
06:52 15.10.2022

Зеленський подякував усім, хто відзначав День захисників і захисниць України на тимчасово окупованих територіях

1 хв читати
Зеленський подякував усім, хто відзначав День захисників і захисниць України на тимчасово окупованих територіях

Президент України Володимир Зеленський подякував усім українцям, які відзначали День захисників і захисниць на тимчасово окупованих Росією територіях.

"Я хочу подякувати всім нашим людям, які сьогодні вітали один одного, наших військових, усім нашим воїнам. Хочу подякувати всім, хто і цей день, як і багато інших, провів у бою і на варті", - заявив Зеленський у відеозверненні.

"І окремо дякую всім, хто сьогодні нехай тихо, нехай мовчки, нехай тільки у своєму серці, але все ж таки разом з усією нашою державою відзначав День захисників і захисниць України, перебуваючи на тимчасово окупованій території або примусово – на території Росії", - додав він.

Глава держави наголосив, що Україна про всіх пам'ятає.

"Нікого і нічого українського не залишимо ворогові. Звільнимо все своє. Повернемо все, що належить нам по праву. Україна рухається вперед!" - сказав президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА