Інтерфакс-Україна
07:18 15.10.2022

Три суховантажі доставлять пшеницю та кукурудзу до Іспанії, Тунісу та Алжиру

1 хв читати

Українські порти в п'ятницю залишили три судна з кукурудзою та пшеницею, отримавши дозвіл від спільного координаційного центру (СКЦ).

"14 жовтня українські порти залишили три судна, вони перевозять загалом 84 500 тонн зерна та іншої продукції АПК у рамках чорноморської зернової ініціативи", - йдеться у повідомленні СКЦ.

Судно Sanita S (43,5 тис. тонн кукурудзи) прямує до Іспанії. Суховантаж Super Arsenal доставить до Тунісу 27,5 тонн пшениці, судно Sea Luck - 13,5 тис. тонн пшениці до Алжиру.

У СКЦ пояснили, що "зерно, яке надійшло до пункту призначення, може пройти переробку і потім бути переправлене в інші країни".

"Станом на 14 жовтня загальний тоннаж зерна та іншої агропродукції, експортованих із трьох українських портів, становить 7 448 204 тонни. Загалом нині було дозволено рух 674 суден - 340 на прибуття в українські порти та 334 на вихід із них", - зазначається у повідомленні.

У Стамбулі 22 липня за участю ООН, України, Туреччини та Росії відбулося підписання документа щодо створення коридору для вивезення зерна з трьох українських портів – Чорноморська, Одеси та Південного.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Екіпаж гвинтокрила Мі-24 загинув під час виконання бойового завдання

Зеленський обговорив з прем'єром Бельгії механізми використання знерухомлених активів РФ

Зеленський: У нас є деякі системи ППО з дефіцитом ракет

Рютте: Гарантії безпеки для України мають бути такими, що якщо Путін знову захоче напасти, то наслідки будуть руйнівними

Зеленський обговорив з прем'єром Іспанії координацію позицій із Європою щодо переговорів із США про досягнення миру

Активи Росії мають бути використані для захисту від агресії РФ та відбудови – звернення Зеленського до Євроради

Рада запровадила нові інструменти підтримки кінематографії: фінансування девелопменту, нацрібейт і відшкодування відсотків за кредитами

УЧХ, ArcelorMittal та Люксембурзький Червоний Хрест планують співпрацю для реалізації гуманітарних програм в Україні

Зеленський: Діалог зі США непростий, я хотів би щоб вони вжили більше кроків для тиску на РФ

Вступ до ЄС може бути прискорений – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА