Інтерфакс-Україна
07:05 16.10.2022

У Пекіні відкривається ХХ з'їзд КПК

1 хв читати
У Пекіні відкривається ХХ з'їзд КПК

У Пекіні в неділю відкривається ХХ з'їзд Комуністичної партії Китаю. Близько 2,3 тис. делегатів форуму, що представляють 90 млн китайських комуністів, підіб'ють підсумки діяльності ЦК КПК за п'ять років із часу попереднього з'їзду і намітять основні напрями діяльності партії та країни на п'ятирічний період.

"З'їзд Комуністичної партії Китаю є дуже важливим форумом, який пройде у критичний момент, коли вся партія та народи всіх етнічних груп стають на новий шлях побудови сучасної соціалістичної країни", - писало агентство "Сіньхуа".

Головним лейтмотивом форуму стане всіляке зміцнення партійного керівництва у всіх сферах політичного, економічного та суспільного життя країни, наголошують спостерігачі.

На з'їзді також будуть порушені питання економічного розвитку країни. Економіка Китаю серйозно постраждала від пандемії COVID-19, проте китайське керівництво продовжує дотримуватися політики "нульової терпимості" щодо коронавірусу, запроваджуючи жорсткі заходи локдауну в неблагополучних, на його думку, районах.

Загалом спостерігачіпогоджуються, що серйозних змін у політиці Китаю за підсумками з'їзду не слід чекати. На нинішньому етапі для китайського керівництва важливіше зберігати стабільність, всіляко уникати потрясінь та продовжити шлях розвитку, який уже довів свою ефективність.

 

 

ОСТАННЄ

Апеляційний суд залишив під вартою власницю "Olympic Village", де загинув 10-річний хлопчик

Зеленський у День української писемності та мови: дякую всім, хто продовжує навчати мови – попри все і де б вони не були

Прокуратура Черкащини відновила контроль громади над землями заказника "Пташині острови" - Офіс генпрокурора

"Метінвест" передав Нацгвардії нову партію систем для радіоелектронного захисту на 30,8 млн грн

В соцмережах дискутують про темп начитування Радіодиктанту національної єдності-2025

"Метінвест" виплатив черговий купон за євробондами-2026, продовжує виконувати боргові зобов'язання

"Укрнафта" зібрала 100 млн грн для Другого корпусу Національної гвардії України "Хартія"

7-й корпус ШР ДШВ: Нашу оборону посилили новими підрозділами; РФ не має повноцінного контролю над жодним із районів Покровська

В Києві затримали дитячого тренера з джиу-джитсу за підозрою у сексуальному насильстві щодо 11-річної дівчинки

Шведська Saab планує відкрити в Україні виробництво винищувачів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА