Інтерфакс-Україна
20:06 16.10.2022

Міністр у справах діаспори Ізраїлю: настав час Україні отримати військову допомогу від Ізраїлю

1 хв читати
Міністр у справах діаспори Ізраїлю: настав час Україні отримати військову допомогу від Ізраїлю

Міністр у справах діаспори Ізраїлю Нахман Шай виступив за надання Україні військової допомоги у світлі інформації про постачання до РФ балістичних ракет з Ірану.

"Сьогодні вранці стало відомо, що Іран передає Росії балістичні ракети. Більше немає жодних сумнівів у тому, яку позицію має зайняти Ізраїль у цьому кривавому конфлікті. Настав час і Україні отримати військову допомогу, таку, як надають США та країни НАТО", - написав Шай у твіттері в неділю.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна в 2027р планує повністю інтегруватися в енергоринок ЄС – віцепрем'єр Качка

Орбан звинуватив Україну у спробах "встановити про-український уряд в Угорщині"

Пушиліну повідомили про підозру у незаконній передачі понад 400 пістолетів під виглядом "нагородних" - Нацполіція

Знеструмлення у чотирьох областях після атак, у більшості регіонів застосовано аварійні відключення - Міненерго

Свириденко і Сибіга обговорили з дипломатичним корпусом мобілізацію додаткової енергетичної та військової допомоги для України

Зустріч в Абу-Дабі почнеться ввечері - радник Зеленського

Федоров підписав наказ про запуск проєкту Mission Control — систему управління дронами в бойовій екосистемі DELTA

Українська армія чисельністю в 1 млн має бути основою Європейських сил – Зеленський

У Святошинському районі Києва сталась пожежа на території складів, може погіршитись стан повітря - влада

Кличко заявив про опорні пункти обігріву в Києві і знову закликав жителів з за можливості виїхати з міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА