Інтерфакс-Україна
15:17 17.10.2022

Глави МЗС країн ЄС затвердили черговий пакет військової допомоги Україні 500 млн євро

1 хв читати
Глави МЗС країн ЄС затвердили черговий пакет військової допомоги Україні 500 млн євро

Рада ЄС із закордонних справ у понеділок на засіданні в Люксембурзі ухвалила рішення про виділення Україні чергового траншу військової допомоги у 500 млн євро.

"Виділення додаткових 500 млн євро державами-членами ЄС є ще одним доказом того, що ми, як і раніше, твердо підтримуємо Збройні сили України. Євросоюз продовжить підтримувати Україну доти, доки це буде необхідно", - заявив голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель, слова якого наведено у повідомленні ради.

З огляду на нинішнє рішення розмір загальної військової допомоги Україні в межах Європейського фонду миру зросте до 3,1 млрд євро.

У новому транші 490 млн євро підуть на закупівлю військової техніки, 10 млн євро спрямовані на покриття витрат на засоби індивідуального захисту, аптечки першої допомоги та пальне.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін оголосив великоднє перемир'я, повідомляють росЗМІ

Виставка української писанки відкрилася в Римі

У харківських лікарнях залишається 18 постраждалих внаслідок п’ятничної ракетної атаки - Синєгубов

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА