Інтерфакс-Україна
21:19 18.10.2022

Частина Житомира вже зі світлом, із електротранспортом ситуація важча

1 хв читати
Частина Житомира вже зі світлом, із електротранспортом ситуація важча

Роботи з відновлення електропостачання у Житомирі тривають, у частині міста вже є електрика, повідомив житомирський мер Сергій Сухомлин.

"Частина міста вже зі світлом. Відновлювальні роботи тривають. Електрики працюватимуть і вночі! Ставимося з розумінням. РЕМ і обленерго роблять усе, що від них залежить", - написав Сухомлин у фейсбуці у вівторок увечері.

При цьому він зазначив, що ситуація з електротранспортом у місті "важча", оскільки запуск тягових підстанцій дасть велике навантаження на мережу. "Поки що - прораховуємо варіанти. Остаточне рішення ухвалюватиметься вночі", - зазначив він.

Сухомлин закликав громадян розраховувати на те, що електротранспорт на маршрут зранку не вийде. "Причини — зрозуміли. Прораховуємо час добору на роботу, школи, садочки", - наголосив мер.

"Кількість комунальних автобусів збільшуємо. І, головне, призвичаймося економити! Від кожного з нас залежить використаний кіловат. Нам потрібно Перемога! Тому вчимося споживати менше електроенергії", - підсумував він.

Як повідомлялося, у вівторок уранці російські окупанти завдали удару по об'єктах енергетичної інфраструктури в Житомирі, в результаті все місто залишилося без електроенергії.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гілі не розкриває деталей щодо планів "Коаліції охочих", але вірить, що мир можливий

Окупанти вдарили дроном "Молнія" по Харкову, наслідки встановлюються – мер

Рада хоче дозволити Держспецслужбі транспорту будувати військові та спецоб'єкти – перше читання

ЦПД про нібито просування росіян вглиб Куп’янська: Це фейк

Трамп: У мене немає послань до Путіна, ви побачите що станеться, якщо ми будемо незадоволенні його рішеннями

У МАГАТЕ заявили про відсутність актуальної інформації щодо іранської ядерної програми

Рада хоче дозволити підприємствам ОПК приймати працівників без військово-облікових документів на випробувальний термін

Генсек НАТО візьме участь у віртуальній зустрічі "Коаліції охочих" у четвер

Зазвичай Путін тікає з Москви, коли інші наближаються до неї - радник Зеленського

Сибіга про місце зустрічі лідерів України та РФ: Путін висуваєє завідомо неприйнятні пропозиції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА