Інтерфакс-Україна
19:38 19.10.2022

Зеленський зустрівся із главою МЗС Греції

1 хв читати
Зеленський зустрівся із главою МЗС Греції

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Греції Нікосом Дендіасом під час його візиту до Києва.

"Дякую грецькому уряду та суспільству за підтримку. Зокрема, за рішення про постачання Україні бойових машин піхоти. Також за принципову та рішучу позицію Греції при ухваленні рішення про надання Україні статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу", - написав Зеленський у телеграм-каналі.

Він зазначив, що це вже третій візит Дендіаса до України від початку повномасштабного вторгнення.

"Нам важливо, що Греція підтримує Україну у подоланні всіх викликів. І ми відчуваємо цю підтримку", - наголосив президент.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попит на таксі в Києві після обстрілу зріс на 25-30%, у деяких районах – на 50% – генменеджер Bolt Україна

Зеленський хоче долучити Фінляндію до забезпечення енергетичної стійкості України

"Хмельницькобленерго" спростувало інформацію про запровадження графіків відключень е/е в області

В Запоріжжі вже 11 постраждалих від нічної атаки

Україна підтримує заклик глави МЗС Італії щодо встановлення перемир’я на час Олімпіади-2026 в лютому - Тихий

Міноборони Британії: Сотні ракет ППО доставлені в Україну майже на пів року раніше очікуваного

Делегація України обговорюватиме у США всі питання українсько-американського стратегічного партнерства, включно з Drone deal - МЗС

Львів протестував міські комунікації на випадок блекауту та відклав початок опалення через нічні обстріли Києва – мер

УЧХ допомагає у Каневі постраждалим від повітряної атаки РФ

У Києві енергопостачання поновлено у понад 423 тис. споживачів, система водопостачання працює в штатному режимі – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА