Інтерфакс-Україна
19:42 20.10.2022

Байден пообіцяв продовжити тісну співпрацю з Лондоном і після відставки Трасс

1 хв читати
Байден пообіцяв продовжити тісну співпрацю з Лондоном і після відставки Трасс

Президент США Джо Байден заявив, що Вашингтон продовжить тісно співпрацювати з Великою Британією після відставки британського прем'єра Ліз Трасс.

"Я дякую прем'єр-міністру Ліз Трасс за її співпрацю", - написав Байден у твіттері.

"Ми продовжимо нашу тісну співпрацю з урядом Великої Британії, оскільки працюємо разом над тим, щоб протистояти глобальним викликам, з якими стикаються наші країни", - додав президент США.

Президент Франції Еммануель Макрон висловив сподівання, що Велика Британія зможе швидко відновити політичну стабільність.

"Я хотів би, щоб Велика Британія змогла якнайшвидше досягти стабільності й рухатися далі", - зазначив французький лідер після прибуття на саміт країн ЄС у Брюсселі.

Раніше в четвер прем'єр-міністр Великої Британії Ліз Трасс оголосила про звільнення з посади лідера Консервативної партії, що спричиняє її відставку з посади прем'єра. За словами Трасс, вибори нового лідера консерваторів відбудуться наприкінці наступного тижня. Пізніше керівники британських консерваторів у Палаті громад наголосили, що вибори відбудуться до 28 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський знав про запланований обмін полоненими з РФ 175 на 175

Одна людина загинула і четверо постраждалих внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - Синєгубов

Одна людина загинула і четверо постраждалих внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - Синєгубов

Українські військові залишаються у Курській області РФ і будуть там доти, поки ця операція нам потрібна – Зеленський

США з РФ можуть обговорювати будь-які питання, але Україна не має бути в меню для Путіна - Зеленський

П'ятеро цивільних постраждали через влучання дрона у приватну автівку у Харківській області - Нацполіція

Зеленський: На сьогодні немає серйозних дефіцитів у озброєнні

Макрон після розмови між Трампом і Путіним наголосив на необхідності міцного припинення вогню та переговорів лише за участі України

МЗС України рішуче засуджує замах на президента Сомалі

Шольц: Згода Путіна призупинити атаки на енергетичну інфраструктуру України "може стати важливим першим кроком" на шляху до миру

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА