Інтерфакс-Україна
10:14 21.10.2022

Ворог атакував Запоріжжя ракетами С-300, троє поранених – ОВА

1 хв читати
Ворог атакував Запоріжжя ракетами С-300, троє поранених – ОВА

Ворог атакував Запоріжжя ракетами С-300, троє поранених, також унаслідок атаки сталося займання, було зруйновано стіну багатоповерхівки, повідомив голова ОВА Олександр Старух.

"Ворог атакував місто ракетами С-300. Руйнувань зазнали житловий будинок та об'єкти інфраструктури. За попередньою інформацією, загиблих немає. Є троє поранених. Дані уточнюються", - написав він у телеграм-каналі.

У житловому багатоповерховому будинку внаслідок атаки пошкоджено газову систему, сталося загоряння, зруйнована стіна. На місці подій уже працюють профільні служби.

"Також окупант поцілив у школу в одному з районів Запоріжжя. У навчальному закладі пошкоджено дах та вибито шибки. Ще були влучання в об'єкти інфраструктури та на відкриті території", - повідомив голова ОВА.

Він нагадав, що на території міста можуть бути частини боєприпасів, вони небезпечні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ вдарила по портовій інфраструктурі Одещини, семеро загиблих та 15 постраждалих – Кіпер

Рух трасою Одеса-Рені призупинено через російську атаку, Мінрозвитку громад опрацьовує варіанти альтернативного сполучення

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України

Сума підтримки України від Японії на 2026 рік сягнула майже $6 млрд - Зеленський

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА